لطفا کمی صبر کنید
سفارش تلفنی
021-88808075
 بن خرید کالا
آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و با قرص قهوه هستید؟ آیا جزو افرادی هستید که قهوه، عضو ثابت سبد خرید خانه و محل کارتان است؟ آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از کافی تامین خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، کافی تامین با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از کافی تامین تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

با توجه به اینکه امکان تغیر در قیمت کالاهای موجود در سایت نمی باشد کافی تامین با نگاهی ویژه به مشتریانی که وفاداری خود را ثابت کرده اند و مشتریانی که قصد خرید کالا به میزان بالایی را دارند، می نگرد. برخی از بن های تخفیف برای همه مشتریان به مناسبت های گوناگون ارائه می گردد و برخی از بن ها برای مشتریان خاص در نظر گرفته می شود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که خرید عمده دارید قبل از خرید، میزان درخواست خود را اعلام نمایید، تا بر اساس نوع کالا و میزان خرید شما ، بن مخصوصی برای شما در نظر گرفته شود.

روش فعال کردن بن خرید:

بن خرید از طریق ایمیل و یا پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. پس از وارد شدن در بخش پروفایل شخصی خود به بخش "کافی بن های من" رفته و کدی که در آنجا مشخص شد است را در بخش " وارد کردن کافی بن" در صفحه اصلی وارد نمایید. میزان درصد تخفیف در انتهای خرید شما در فاکتور شما مشاهده خواهد شد. 

 

Copyright 2012-2016@ Coffeetamin.com
استفاده از مطالب فروشگاه کافی تامین و کافی مگ فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است