لطفا کمی صبر کنید
سفارش تلفنی
021-88808075

شیوه های ارسال سفارش:
کافی تامین با امکان ارسال سریع و مطمئن سفارشات، خاطره خوش خرید را برای شما دوستداران قهوه، این نوشیدنی بی نظیر در سراسر ایران فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل فوری در شهر تهران فعال می باشد و در سایر شهرها، از سیستم پست سفارشی، تیپاکس و باربری انجام می پذیرد.

لطفا در زمان انتظار دریافت کالای خود به نکات زیر توجه بفرمایید:

مورد توجه مشترکین شهرستان:
ارسال سفارشات ثبت شده بعد از 12 ظهر، به روز بعد موکول می گردد.
زمان تقریبی ارسال سفارشات شهرستان بسته به محدود جغرافیایی و مقصد، بین 2  تا 4 روز کاری می باشد.
در صورت عدم دریافت سفارش خود تا 5 روز، لطفا با بخش پیگیری سفارشات فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا پیگیری های لازم جهت بررسی و رهگیری بسته ارسالی شما انجام گردد.

مورد توجه مشترکین تهران:
ارسال سفارشات بعد از 6 بعداظهر، به روز بعد موکول می گردد.
مشترکین تهرانی، علاوه بر انتخاب دریافت سفارش از طریق پست و پیک  کافی تامین، می توانند با هماهنگی قبلی به محل شرکت جهت تحویل سفارش خود اقدام کنند.
پیش از ارسال سفارش، همکاران واحد پشتیبانی جهت هماهنگی های زمان تحویل با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان تحویل در آدرس قید شده حضور داشته باشید.

در هنگام تحویل سفارش خود به نکات زیر توجه بفرمایید:
- از آنجا که محصولات فروشگاه، از دسته مواد غذایی و مصرف شدنی می باشند، امکان مرجوع کردن محصول پس از باز شدن درب یا پلمپ محصول امکان پذیر نمی باشد.
- در هنگام تحویل، تاریخ انقضای محصولات، سالم بودن بسته بندی، و مطابقت اقلام دریافتی با فاکتور پرداخت شده را به دقت کنترل بفرمایید و در صورت هر گونه مغایرت، با واحد پشتیبانی کافی تامین تماس حاصل بفرمایید.
- در صورت انتخاب روش پرداخت حضوری، می توانید با تحویل کالا و فاکتور اصلی، مبلغ قیدشده در فاکتور را به نماینده واحد ارسال کافی تامین تحویل بفرمایید و یا از دستگاه کارتخوان سیار شرکت استفاده نمایید

Copyright 2012-2016@ Coffeetamin.com
استفاده از مطالب فروشگاه کافی تامین و کافی مگ فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است