لطفا کمی صبر کنید
سفارش تلفنی
021-88808075

کافی تامین، تامین آنلاین قهوه و نوشیدنی های گرم

فروشگاه آنلاین کافی تامین در سال 1391 با توجه به نیاز روز افزون جامعه متمدن ایرانی به دسترسی آنلاین به اطلاعات جامعی از محصولات غذایی سبد خرید خود و نیز خریدی سریع و آسان، آغاز به کار کرد. کافی تامین  از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت ، پرداختی مطمئن و آسان از درگاههای بانکی کشور را برای مشتریان خود فراهم کرده تا با دریافت اطلاعات جامع و کاربردی از طریق سایت و نیز راهنمایی همکاران بخش فروش و پشتیبانی، با توجه به حق انتخابی گسترده از میان تخصصی ترین برندهای قهوه، با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. بدین منظور، کافی تامین با ارائه طیف وسیعی از معتبرترین برندهای قهوه، چای،و سایر نوشیدنی های گرم محبوب جامعه متمدن ایرانی و همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی این کالای محبوب در ایران، تلاش میکند تا بیشترین میزان رضایت مشتریان خود را درهرخرید ازکافی تامین برآورده سازد.

از تابستان 1395، فروشگاه کافی تامین  با امید ارتقا هرچه بهتر و بیشتر کیفیت محتوا، خدمات و کالا در حوزه قهوه، چای  و نوشیدنی های گرم کار خود را آغاز کرده است. از نخستین و مهمترین اهداف جدید کافی تامین، ارائه محتوا، کالا، و خدمات برتر با شعار "خاطره خوش خرید" در بازار فروش قهوه است. علاوه بر آن، کافی تامین با درک این موضوع که قهوه در ایران دیگر یک کالای لوکس نیست، طیف وسیعتری از دوستداران قهوه در ایران را مورد توجه قرار داده است. خیلی ها علاقه به نوشیدن قهوه دارند اما به دلیل قیمت بالا و سردرگمی در انتخاب برند و نوع قهوه، امکان خرید را ندارند. ارائه قیمت های کاملا رقابتی با سایر فروشگاههای آنلاین، در کنار مشاوره های دقیق و تخصصی قبل از خرید، از الویت های کاری کافی تامین محسوب می شود.

کافی تامین با تکیه بر کارکنان مجرب واحد تامین محتوا، فروش، و پشتیبانی،  نهایت تلاش خود را به عمل می آورد تا در گام اول نوشیدنی قهوه به طور تخصصی عرضه گردد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی، تجربه خوشایندی از خرید را برای همه خریداران با هر نوع سلیقه  ارمغان بیاورد.

Copyright 2012-2016@ Coffeetamin.com
استفاده از مطالب فروشگاه کافی تامین و کافی مگ فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است