لطفا کمی صبر کنید
سفارش تلفنی
021-88808075

کافی تامین، تامین آنلاین قهوه و نوشیدنی های گرم

فروشگاه آنلاین کافی تامین مجموعه ای تخصصی در زمینه فروش انواع برندهای قهوه، چای، دمنوش، نوشیدنیهای ارگانیک و رژیمی، تجهیزات و دستگاه های قهوه ساز خانگی و حرفه ای می باشد که با توجه به تغییر در سبک زندگی ایرانیان و علاقمندی آنها به استفاده از محصولات قهوه و دیگر نوشیدنیهای با کیفیت و همچنین احساس نیاز روزافزون به خرید آنلاین که موجبات خریدی سریع، آسان و آگاهانه را فراهم می آورد، تاسیس گردیده است.

یکی از مهمترین اهداف کافی تامین سعی در توسعه فرهنگ خرید آنلاین نوشیدنیهای متفاوت، ارتقاء کیفیت اطلاع رسانی در این زمینه و امکان تبادل نظر با مشتریان می باشد تا در بلند مدت، فرهنگ بررسی و خرید نوشیدنی ها و تجهیزات متعلق به آن را بصورت اینترنتی فراهم آورده و گسترش دهد. این مجموعه از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت است که پرداختی ایمن و آسان از طریق درگاههای بانکی کشور را برای مشتریان خود فراهم کرده است.بدین منظور، کافی تامین با ارائه طیف وسیعی از معتبرترین برندهای قهوه، چای،و سایر نوشیدنی های گرم محبوب جامعه متمدن ایرانی و همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی این کالای محبوب در ایران، تلاش میکند تا بیشترین میزان رضایت مشتریان خود را درهرخرید ازکافی تامین برآورده سازد.

کافی تامین با ارائه اطلاعات جامع و کاربردی از طریق وبسایت، امکان مشاوره با همکاران بخش فروش و پشتیبانی تلاش می کند که بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان خود را در هر خرید برآورده ساخته تا در گام اول عرضه محصولات به صورت تخصصی انجام پذیرد و در نهایت با ارائه خدماتی شایسته یک ایرانی، تجربه خوشایندی را برای خریداران با هر نوع ذائقه به ارمغان بیاورد. سفارش آسان و آگاهانه با انواع روشهای پرداخت و ارسال در سریعترین زمان، از ویژگیهای ممتاز کافی تامین است.

Copyright 2012-2016@ Coffeetamin.com
استفاده از مطالب فروشگاه کافی تامین و کافی مگ فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است